تبلیغات
‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍™‍دیدنی ها™ - تست سرقت سمند و پراید توسط سارقان حرفه ای!!
‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍™‍دیدنی ها™تست سرقت سمند و پراید توسط سارقان حرفه ای!!

تست سرقت سمند و پراید توسط سارقان حرفه ای

بچه‌های ایران‌خودرو كه به تازگی خودروهای تولیدی‌شان را به قفل‌های ضدسرقت مزین كرده بودند، بر آن شدند تا برای عرض اندام هم كه شده كاركشته‌ترین سارقان خودرو را (با هماهنگی پلیس آگاهی) فرا بخوانند و تولیدات ملی را كه ما هم به آنها افتخار می‌كنیم در معرض آزمایش قرار دهند.
اولین خودروی مورد آزمایش «سمند» بود، چرا كه ایران‌خودرویی‌ها بر این باور بودند كه كمالات این ماشین با نصب قفل ضد سرقت تكمیل شده و حتما سربلند از آزمایش بیرون می‌آید.
اما آن طرف ماجرا همكاران اداره آگاهی و سارقان حرفه‌ای بودند كه با پلیس همكاری می‌كردند. لحظات همراه بیم و امید سپری شد و دست سارق موردنظر به قفل سمند متبرك شد. ایران‌خودرویی‌ها مطمئن از ابتكارشان یك سو نظاره‌گر بودند و در دل به سارقی كه ژست حرفه‌ای گرفته بود پوزخند می‌زدند، اما دزد ماشین بی‌توجه به این واكنش، قفل را برانداز می‌كرد.
یك، دو، سه، چهار، پنج، شش، هفت، به هشت ثانیه نرسید كه قفل باز شد، بله باز کردن قفل سمند توسط آقا دزده فقط ۸ ثانیه طول کشید .
جالب اینكه در عرض یك دقیقه و ۳۰ ثانیه سارق اتومبیل را به حركت انداخت. این بار او پوزخند زد و ایران‌خودرویی‌ها كه مطمئن بودند اشتباهی رخ داده به دلیل‌تراشی روی آوردند. اما سارقان كه برای ‌قفل های ضدسرقت خودروی شیك و پیك ایران‌خودرو (پژو ۲۰۶) انرژی را در سرانگشتانشان ذخیره كرده بودند، با پاسخ ایران‌خودروهایی‌ها خشكشان زد: «نه نمی‌شود ۲۰۶ آبروی ماست.»
از سارقان اصرار و از ایران‌خودرویی‌ها انكار، از آنها الحاح و از اینها بهانه. خلاصه بعد از كلی چانه زدن سارقان متقاعد كه نه، قبول كردند دست از خودروی نور چشمی ایران خودرو بكشند و با آبروی كسی بازی نكنند ولی نوبتی هم باشد نوبت پراید است، خودرویی كه به گفته سردار رویانیان رییس پلیس راهنمایی و رانندگی كشور ناامن‌ترین خودروی تولید ایران است.
ایران خودرویی‌ها كه خودروهای تولیدی‌شان را بالاتر از این می‌دانند كه با تولیدات كارخانه‌ای چون سایپا مقایسه شوند، باد به غبغب انداخته و از سارق خواستند در مورد نحوه سرقت پراید جمله‌ای بگوید.
البته سارق مورد نظر چون می‌دانست پاسخی كه می‌دهد به احتمال زیاد به مذاق سایپایی‌ ها خوش نمی‌آید، سكوت كرد ولی از ایران خودرویی‌ ها اصرار و از سارق الحاح، از آنها پافشاری و از او بهانه. ولی سارق بالاخره به حرف آمد و با قطع دیالوگ و در حالی كه بسیار با اطمینان صحبت می‌كرد، گفت: «فقط كافی است من از كنار پراید رد بشوم و یك سوت بزنم، آن وقت مثل سگ دنبالم راه می‌افتد.»

پنجشنبه 19 دی 1387 توسط سید مرتضی عظیمی | نظرات ()پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
سید مرتضی عظیمی
تبادل لینک متنی نیاز شهر برای مدیران سایت ها
!!! sms jadid !!!
!!!inja pool rikhte!!!
همه پیوندها
بهمن 1387
دی 1387
گلهای زیبا !!!
ظهور یک حیوان جدید!!
گربه های زیبا !!!!
عكسهای جالب از عنكبوت عجیبی كه مار میخوره !
جادهای زیبا و ....
خشن ترین ماهی های جهان!!!!
تصاویر زیبا ترین و کوچکترین آهو در دنیا!!!
تصاویری از المپیک موش ها!!!
کدهای مخفی موبایل!!!!!!!!!!
خطای چشم!!!!!!!!!
نمایشگاه الکترونیک 2009
شکار لحضه های جالب!!!!!!!
حیوانات بزرگ!!!!
حیوانات دو سر!!!!
عكسهای بامزه(1)
لیست آخرین مطالب
طنز و جوک
آشنای با سلاح های نظامی
بازديدهاي امروز : نفر
بازديدهاي ديروز : نفر
كل بازديدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

* رتبه سنج گوگل * * *